سولاردام یکی از وسایل کاربردی برای  استفاده پخت و پز در آشپزخانه است. این دستگاه از نظر شرایط استفاده و کاربری بسیار شبیه به مایکروفر می باشد و در واقع پایه و اساس ساخت آن بر اساس مایکروفر صورت گرفته است، اما می‌توان اشاره داشت که سولاردام هم کار مایکروفر و هم کار مایکروویو را را انجام می دهد. در واقع این محصول، هم می پزد و هم گرم میکند. دستگاه سولاردام اولین بار توسط شرکت ال جی تولید شده و جهت فروش به بازار جهانی ارائه گشت. در این مقاله همراه ما باشید تابا ۵ نکته قبل از خرید سولاردام و راهنمای خرید سولاردام بیشتر آشنا شویم.

راهنمای خرید سولاردام

 در ۵ نکته قبل از خرید سولاردام باید موارد و مسائلی را در نظر داشته باشید تا برای خرید سولاردام بهترین محصول را انتخاب کنید.

 در راهنمای خرید بهترین سولاردام باید کیفیت این دستگاه و اصالت سولاردوم را در نظر بگیرید. بهترین سولاردام الزاما گرانقیمت ترین دستگاه نمی باشد. دستگاهی مناسب شماست که برحسب نیاز برای خرید آن اقدام نمایید. از معیارهای مهمی که باید در ۵ نکته قبل از خرید سولاردام در نظر داشته باشید، می تواند موارد زیر باشد.

 معیارهای خرید سولاردام

222

از عوامل و آیتم های مهم در خرید سولاردام گزینه های زیر می باشد.

 • دقت به ظاهر و طراحی ظاهری سولاردام در زمان خرید دستگاه سولاردام
 • در نظر داشتن کیفیت ساخت و تولید سولاردام
 • در نظر گرفتن ابعاد و اندازه سولاردام در هنگام خرید دستگاه
 • بررسی توان مصرفی دستگاه سولاردام در زمان انتخاب محصول
 • در نظر داشتن انواع روش های پخت در دستگاه سولاردام
 • در نظر گرفتن بودجه و قیمت دستگاه سولاردام در ۵ نکته قبل از خرید سولاردام
 • امکانات و قابلیت های دستگاه سولاردام
 • در نظر داشتن ضمانت و گارانتی سولاردام در زمان خرید

در نظر داشتن ظاهر و زیبایی سولاردام

از نکات مهم در خرید سولاردام و ۵ نکته قبل از خرید سولاردام می توان به زیبایی و طراحی ظاهری آن اشاره داشت. زیبایی سولاردام تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون آشپزخانه می گذارد. برای همین بهتر است در هنگام خرید و انتخاب این محصول به ظاهر و طراحی آن دقت داشته باشید.

 سولاردام های ال جی دارای طراحی های متفاوت و با کیفیت هستند. می توانید بر اساس سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه خود از محصولات زیبا و متفاوت کمپانی ال جی انتخاب داشته باشید. از دلایل محبوبیت دستگاه سولاردام ال جی می تواند زیبایی ظاهری و طراحی خاص و منحصر به فرد آن باشد. سولاردام ال جی طراحی مدرن و فوق العاده ای را داراست.

کیفیت ساخت سولاردام

 از نکات مهم در خرید سولاردام میتواند بررسی کیفیت ساخت سولاردام در هنگام خرید آن محصول باشد. هرچه کیفیت ساخت سولاردام بیشتر باشد، عمر دستگاه و ماندگاری دستگاه بیشتر است.

 با بالا بودن کیفیت ساخت دستگاه سولاردام، استفاده از ان چه در مدت زمان کوتاهی و چه بیشتر، دیگر نیاز به تعمیر زود هنگام آن نخواهید داشت و فقط بهتر است نگهداری و سرویس مرتب این دستگاه را در نظر داشته و به آن دقت کنید.

 از برندهای معتبر که کیفیت بالایی را ساخت سولاردام دارند می توان به برند معتبر ال جی اشاره داشت.

بررسی ابعاد و اندازه سولاردام در زمان خرید

333

 از نکات مهم در خرید سولاردام می توان به دقت در اندازه و ابعاد آن اشاره داشت. بر اساس تعداد افرادی که قرار است از سولاردام استفاده کنند، اندازه انتخاب می شود و برای خرید این دستگاه باید اندازه مورد نظر را از ابعاد مختلف انتخاب نمایید.

 همانطور که می دانید از بهترین برندها در تولید سولاردام، ال جی میباشد.  از بهترین مدل سولاردام ال جی می توان به سولاردام ۳۸ لیتری آن اشاره داشت که در واقع حدود ۳۸ لیتر ظرفیت دارد و ابعادش مناسب است.

سولاردام مانند مایکروفرها خیلی ابعاد متنوعی ندارند، اما سولاردام ال جی در حجم ۳۸ و ۳۴ لیتری مدل دارد و می‌توانید از بر اساس نیاز به خود از بین این دو محصول انتخاب داشته باشید.

 سولاردام های ۳۴ لیتری ظرفیت کمتری نسبت به سولاردام ال جی ۳۸ لیتری دارند و همچنین ابعاد سولاردام ال جی ۳۴ لیتری در برابر ابعاد سولاردام ۳۸ لیتری ال جی کوچک تر می باشند.

 توان مصرفی سولاردام

 از موارد مهم قبل از خرید سولاردام که بسیار حائز اهمیت است؛ بررسی توان مصرفی سولاردام در هنگام خرید میباشد.

 توان معرفی سولاردام تاثیر بسیار زیادی در چند عامل در این دستگاه دارد. با توان مصرفی بالا، زمان پخت غذا نیز بالاتر سریع تر می شود. همچنین توان مصرفی می‌تواند تعیین کننده مقدار مصرف انرژی در دستگاه نیز باشد. در نهایت توان مصرفی سولاردام بر روی قیمت سولاردام نیز اثرگذار است. پس دقت نمایید که سولاردام هایی با اندازه های بزرگتر و در حجم بیشتر توان صرفی بالاتری هم دارند.

بررسی انواع روش های پخت در دستگاه سولاردام

 از دیگر نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه سولاردام، آشنایی با روش ها و برنامه های پخت متنوع آن می باشد. در هنگام خرید و انتخاب محصول دقت داشته باشید که با چه روش هایی می توان برای پخت غذا از دستگاه سولاردام استفاده نمود.

 برنامه‌های خاص به کار برده شده در دستگاه سولاردام ال جی کارایی بسیار زیادی دارند. بهتر است با این برنامه های اصلی آشنایی داشته باشید تا به بهترین شکل از سولاردام ال جی خود استفاده نمایید.

 چهار برنامه اصلی برای پخت انواع مواد غذایی و شیرینی و دسر در دستگاه سولاردام ال جی وجود دارد. برنامه های سولاردام ال جی شامل سیستم ماکرو، سیستم گریل، سیستم کانوکشن و سیستم ترکیبی می باشد.

نکات مهم دیگر در خرید سولاردام

 • از نکات مهمی که باید در خرید سولاردام در مظر داشته باشید، گارانتی و ضمانت محصول است. کمپانی که محصولات خود را ضمانت می کند از کیفیت محصولات تولیدی اش، اطمینان دارد و تا حد زیادی به مشتریان اطمینان از انتخاب درست محصول را می دهد.گارانتی محصول باید از شرکت معتبر باشد.
 • سولادام بر اساس توان مصرفی و ظرفیت و طرح و مدلش، تعیین قیمت میشود. بر اساس نیاز و بودجه خود می توانید محصول مورد نظر را خریداری نمایید.
 • از امکانات و قابلیت های سولاردام می تواند مواردی چون، قفل کودک، یخ زدا و کانوکشن و گریل باشد. در خرید بهترین سولاردام این نکات را در نظر بگیرید.
 • برای خرید سولاردام از نمایندگی ها و مراکز معتبر اقدام نمایید.
 • دستگاه مناسب با نیاز خود خریداری نمایید و در این باره از فروشنده می توانید مشاوره داشته باشید و باآگاهی بیشتر خرید نمایید.

این موارد به را با دقت بررسی کنید، در صورت عدم وجود این فاکتورها خیلی زود ممکن است سولاردوم با مشکل مواجه شود و به تعمیرات سولاردام و تعمیرکار نیز پیدا کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید