صندل دخترانه 1401 یکی از بهترین انتخاب ها برای تابستان است. سلامت پا از اهمیت بالایی برخوردارد است، بنابراین علاوه بر زیبایی کفش نیاز دارد از نظر راحتی و استاندارد بودن نیز مورد بررسی قرار بگیرد. پارس مگ در این راه به شما کمک خواهد کرد.

فهرست محتوا نمایش

کفش صندل چیست

صندل‌ها مدل‌های کفش‌های سبکی هستند که در سه مدل تخت، پاشنه‌دار و لژدار طراحی می‌شوند، که انواع مختلف آن‌ها معرفی خواهد شد. تنوع صندل‌ها در بنددار بودن، بدون بند و بستن متنوع بند آن‌ها می‌باشد. پاشنه‌ها ممکن است ارتفاع‌های متنوعی داشته‌باشند از بلند تا کوتاه. درمورد انواع صندل‌ها در بخش‌های بعدی توضیح کامل‌تری خواهیم داد.

صندل زنانه - صندل دخترانه 1401

تاریخچه صندل

قدیمی‌ترین کفشی که شناخته شده‌است، صندل است. که قدمت آن به 10هزار سال پیش برمی‌گردد. در اکثر کشورهای جهان به صورت‌های مختلف مورد استفاده قرار‌گرفته‌است، زیرا بسیار راحت هستند. ولی بیشتر در کشورهایی که شن و ماسه دارند یا برای جلوگیری از گزند مار و حیوانات سمی کاربرد داشته‌است.

از زمان مصر باستان که صندل‌ها را فقط فراعنه اجازه داشتند بپوشند.، تا بعد از آن که در مدل‌های گلادیاتوری توسط ارتش روم بود، این مدل‌ها جزء محبوب‌ترین کفش‌ها محسوب می‌شدند. بعد از آن امپراتوری مسیحی پوشیدن کفش که در آن، انگشتنتان نمایان باشد را، عیب و نقص می‌شمردند. بعد از مدت‌ها که صندل به کناره رانده شده‌بود، دوباره در سال 1930، به مکان‌های رسمی بازگشت. که امروزه جزء کفش‌هایی است که طراحان معروف برای آن مدل‌های متنوعی طراحی می‌کنند.

مدل صندل دخترانه ۱۴۰۱

صندل‌ زنانه لژدار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در قسمت زیره آن صندل دارای لژ بوده و کفی صندل تخت در نظر گرفته شده است. اگر شما نیز از آن دسته بانوانی هستید که تمایل دارید صندل‌های زنانه شما دارای لژ باشد یا اینکه می‌خواهید برای لباس‌های بلند خود در مهمانی‌های رسمی یا دوستانه صندل بپوشید، می‌توانید صندل‌های زنانه لژدار را انتخاب کنید.

برخی صندل‌ها صدمات جبران ناپذیری به شما می‌زنند و می‌توانند سلامت تاندون‌ها، کمر و گردن شما را نیز به خطر بیاندازند. از جمله صندل‌هایی که می‌توانند موجب صدمه شوند، صندلهای جلو باز بدون رویه مناسب، صندلهای بدون بند، که به مچ پا آسیب می‌زنند، و صندلهای پاشنه دار است که به تاندون‌ها آسیب جدی وارد می‌کنند.

صندل جدید زنانه - صندل دخترانه 1401

مدل صندل دخترانه 1401 باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

خصوصیات و ویژگی‌های مدل صندل دخترانه 1401 و ایده‌آل به شرح زیر است:

 1. یک صندل زنانه مناسب باید از در هنگام راه رفتن راحت باشد و پا در داخل آن احساس راحتی و آزادی داشته باشد.
 2. بند رویه صندل یا همان بند نگه‌دارنده باید از جنس باداومی باشد که در هنگام پیاده روی یا راه رفتن پاره نشود و همچنین نرم و راحت باشد.
 3. کفی صندل زنانه مناسب باید نرم و انعطاف پذیر و در صورت امکان طبی باشد.
 4. زیره صندل زنانه مناسب باید در برابر سایش مقاوم و دارای شیار و ناهمواری در سطح آن باشد تا مانع از لیز خوردن فرد شود.

با انواع مدل صندل دخترانه 1401 از نظر ساختار بیشتر آشنا شوید

صندل‌های زنانه دارای انواع مختلفی هستند که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

 • صندل دخترانه 1401 تخت

صندل تخت - صندل دخترانه 1401

صندل‌ زنانه  تخت از لحاظ پوشیدن برای پیاده روی و راه رفتن بسیار راحت هستند چراکه زیره این صندل‌ها به صورت تخت طراحی شده است و علت آن هم این است که بانوان بتوانند از این مدل برای انجام کارهای روزانه استفاده نمایند و پا در داخل آن احساس راحتی داشته باشد.

خانم‌ها می‌تواند از مدل‌های متنوع صندل‌های زنانه تخت برای مهمانی‌های خاص، مجالس مهم و … استفاده کنند و برای اینکه مدل‌های تخت در پای آنها بیشتر جلوه کند، به دنبال طرح‌های شلوغ با انواع تزئینات در رنگ‌های شاد و البته هماهنگ با تیپشان باشند.

 • مدل صندل دخترانه 1401 لژدار

صندل لژدار - صندل دخترانه 1401

صندل‌ زنانه لژدار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در قسمت زیره آن صندل دارای لژ بوده و کفی صندل تخت در نظر گرفته شده است. اگر شما نیز از آن دسته بانوانی هستید که تمایل دارید صندل‌های زنانه شما دارای لژ باشد یا اینکه می‌خواهید برای لباس‌های بلند خود در مهمانی‌های رسمی یا دوستانه صندل بپوشید، می‌توانید صندل‌های زنانه لژدار را انتخاب کنید.

 • مدل صندل دخترانه 1401 پاشنه دار

صندل پاشنه دار - صندل دخترانه 1401

صندل‌ زنانه پاشنه دار همان طور که از نام آنها مشخص است صندل‌هایی هستند که دارای پاشنه بلند یا کوتاه، نازک یا ضخیم بوده و به دلیل زیبایی ظاهری که در بین انواع دارند معمولاً تحت عنوان صندل‌های زنانه مجلسی برای استفاده در مراسم عروسی و مجالس مهم و خاص توسط بانوان پوشیده می‌شود.

 • مدل صندل دخترانه 1401 مدل لاانگشتی

صندل لا انگشتی - صندل دخترانه 1401

صندل‌ زنانه مدل انگشتی جزء محبوب‌ترین صندل‌های زنانه هستند که اکثر بانوان برای پوشیدن در مسافرت، استخر و کنار سواحل از آنها استفاده می‌کنند چراکه بسیار راحت و آزاد هستند و وزن سبکی دارند.

تولیدکنندگان صندل‌های زنانه به دلیل استقبال بسیار زیاد از صندل‌ های انگشتی زنانه این مدل‌ها را در طرح‌های زیبا و جذاب با رنگ‌بندی‌های شاد طراحی کرده‌اند. تنها نکته بسیار مهم در مورد این صندل‌ها این است که برای پیاده روی های طولانی مدت بهتر است از صندل لاانگشتی زنانه استفاده نکنید چراکه باعث ایجاد مشکلات متعددی برای شما در دراز مدت می‌شود.

 • مدل صندل دخترانه 1401 جلو باز

صندل جلوباز - صندل دخترانه 1401

صندل‌ زنانه جلو باز نیز به دلیل اینکه از قسمت جلوی صندل حالت باز دارند به این نام شهرت پیدا کرده‌اند. اگر شما از آن دسته بانوانی هستید که دوست دارید صندل را بدون جوراب بپوشید و تمایل دارید رنگ لاک پای شما در هنگام راه رفتن با صندل مشخص باشد و به تیپ و استایل خود و هماهنگی آنها با صندلتان بسیار اهمیت می‌دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در بین مدل‌های متنوع صندل‌ زنانه جلو باز به فکر انتخاب یک نمونه خاص و شیک باشید.

 • مدل صندل دخترانه 1401 جلو بسته

صندل جلو بسته - صندل دخترانه 1401

صندل‌ زنانه جلو بسته نیز نمونه‌هایی از صندل زنانه هستند که شما می‌توانید حتی در فصل پائیز از آنها استفاده نمایید چراکه از قسمت جلوی صندل حالت بسته دارند.

این مدل صندل‌ها از انگشتان پای شما در هنگام راه رفتن و پیاده روی محافظت می‌کنند و مانع از برخورد اجسام به آنها می‌شود. محافظت پا در برابر آلودگی و گردوخاک و افزایش راحتی پا از جمله مزیت‌های صندل زنانه جلو بسته است. این مدل صندل‌ها معمولاً بنددار هستند.

انواع مدل صندل زنانه

خواه به دنبال یک جفت صندل طبی برای پوشیدن در پیاده روی یا صندل های جذاب با کمی پاشنه باشید، در اینجا چند انواع و ویژگی های صندل آورده شده است که می توانید در خرید صندل زنانه ارزان از آن ها استفاده کنید. مشتریانی که از این صندل ها استفاده کرده اند به حدی راحت هستند که می گویند نمی خواهند آن ها را دربیاورند.

صندل دخترانه 1401 گلادیاتور

صندل گلادیاتور - صندل دخترانه 1401

این نوع صندل ها که به عنوان صندل هایی به سبک رومی شناخته می شوند، دارای ماهیت فوق العاده بند و بسیار جذاب هستند، در عین حال شیک و راحت هستند. این نوع از صندل ها از محبوبیت زیادی در بین خانم­ها برخوردارند، زیرا می توان آن را در مهمانی های رسمی پوشید و خیلی راحت با لباس های رسمی و مهمانی ست می شوند.

صندل های تخت پلاستیکی

صندل تخت - صندل دخترانه 1401

این نوع صندل ها پر فروش ترین نوع صندل هستند، جفت صندل سبک از یکی از محبوب ترین گزینه ها برای خانم ها است. این صندل های براق دارای بندهای لاستیکی هستند، بنابراین قالب می گیرند و کشیده می شوند تا کاملاً مناسب پای شما باشند. آن ها همچنین دارای یک پایه کف دار و کفی لاستیکی برای راحتی بیشتر و کشش بیشتر هستند. این صندل ها شیک و جذاب هستند. بهترین گزینه برای بهار و تابستان است. من کیفیت و نحوه ساخت بسیار عالی است. همچنین بسیار مقاوم هستند. بندها راحتی دارند که متناسب با اندازه پا ها است.

صندل دخترانه 1401 ژله ای

صندل ژله ای - صندل دخترانه 1401

با الهام از دهه ۱۹۹۰ طراحی شده است، این نوع صندل زنانه ارزان قیمت است که از پلاستیک معمولاً شفاف ساخته شده است و پس از ۳ دهه کاملاً روی مد آمده است. آن ها از پلاستیک ساخته شده اند و برای تابستان عالی هستند زیرا در صورت تمایل به صرف وقت بیشتر در آب، صندل های ضد آب و سرگرم کننده ای برای استفاده در استخر یا کنار ساحل هستند.

صندل مونرو ماهی

این صندل مناسب برای پاهای بزرگ است. اگر در یافتن صندل های راحت برای پاهای خود مشکل دارید، این جفت را امتحان کنید.صندل های زیبا در پنج اندازه مختلف، از فوق العاده باریک تا عرض بسیار گسترده، ارائه می شوند. آن ها همچنین از یک بند پشتی لاستیکی و کفی بالشتک برای راحتی روز برخوردار هستند و اطمینانی برای این که کفش های شما از پاهایتان بلغزد.

اسپادریل صندل

صتذل شیک - صندل دخترانه 1401

راحت ترین صندل با فرم مسطح هستند. این صندل های شیک ممکن است شبیه یک جفت فرم صاف شما باشد، اما در واقع از زیره لاستیکی بادوام برای کشش و پایداری و یک پایه کف چوب پنبه ای شکل، برای راحتی و پشتیبانی بیشتر برخوردار است.

صندل پاشنه دار

صندل پاشنه دار - صندل دخترانه 1401

این نوع صندل راحت ترین صندل با پاشنه است. اگر می خواهید کمی جلوه و قد به ظاهر سفر خود بیفزایید، به دنبال این صندل های زیبا و پاشنه بلند باشید. بندهای مچ پا پشتیبانی کافی دارند، در حالی که پاشنه دو سانتی به آن ها قابلیت پیاده روی می دهد. صدها نفر طرفداران این صندل های زیبا هستند، می توان آن را با شلوار، لباس، شلوارک، هر چیزی دیگری پوشید. بسیار متنوع و شیک هستند. آنها را در یک مهمانی یا در فضای بیرونی روی چمن بپوشید.

صندل گوه ای

صندل گوه ای - صندل دخترانه 1401

در بازار برای یک جفت صندل گوه ای زیبا و راحت صدها مشتری وجود دارد. این صندل های تابستانی دارای یک کفی بالشتک و یک کفی لاستیکی بادوام هستند، که آن ها را بسیار راحت می کند.

صندل دخترانه 1401 جلو بسته

صندل جلو بسته - صندل دخترانه 1401

این نوع صندل ها در جلو انگشت بسته و در عقب باز هستند. آن ها را برای کار، شام یا حتی در ساحل بپوشید. این سبک از صندل ها کاملاً با شلوارهای برش خورده، شلوار جین، شلوارهای مخصوص کار و یا حتی یک لباس رنگی به خوبی ست می شوند و می توانند در هر موقعیتی متناسب باشند. الگوی برش در این سبک از صندل های جلو بسته تخت باعث می شود که، آن را به مطلوب ترین و یکی از برترین سبک های صندل تبدیل کنید.

صندل کف پا نرم

صندل کف پا نرم - صندل دخترانه 1401

Birkenstock به تولید صندل های راحت و با کیفیت معروف است و به راحتی می توان فهمید که چرا این جفت براق محبوب ترین سبک این برند است. صندل های راحت دارای یک بستر ضربه گیر است که روی پا فوق العاده نرم و ملایم است. آن ها همچنین دارای بالشتک اضافی، پشتیبانی کافی از قوس و یک کف لاستیکی هستند که کشش عالی را ارائه می دهد. کسانی که آن ها را پوشیدن می گویند که بسیار راحت و فوق العاده شیک هستند.

صندل زنانه 1401 رو با چه لباسی بپوشم؟

رنگ اصلی و قدیمی صندل‌ها سیاه و قهوه‌ای است و هنوز هم خیلی از افراد این رنگ را می‌پسندند. اما می‌توانید از رنگ‌های شاد و هر رنگی که با لباستان سازگار باشد، استفاده کنید، از صندل‌های تخت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صندل تخت

صندل بندی - صندل دخترانه 1401 صندل کرم - صندل دخترانه 1401 صندل اسپرت - صندل دخترانه 1401 صندل راحت - صندل دخترانه 1401

بهترین راه پوشیدن این نوع صندل ها با جین های مام فیت و یا مام استایل است. اگر هیچکدام از این جین ها را ندارید، می توانید شلوار جین ساده ی خود را تا بزنید تا صندل شما بیشتر به چشم بیاد. پوشیدن صندل های گلادیاتور با جین های زیپ دار، ظاهری جذاب و به اصطلاح، گَنگ، به شما خواهد بخشید. استفاده از شلوارهای دمپاکش هم ایده ی خوبی است. شومیزهای طرحدار خنک برای تابستان و یا ژاکتی ساده برای پاییز و بهار، انتخاب های جذابی هستند.

صندل لژدار

صندل های لژدار کاملا مناسب ست کردن با شلوارهای دمپا گشاد هستند. بهتر است یک صندل با رنگی خاص انتخاب کنید تا از زیر دمپای گشاد شلوار پارچه ای یا جین شما خودنمایی کند.

صندل پاشنه بلند

صندل مجلسی - صندل دخترانه 1401 صندل زنانه - صندل دخترانه 1401 صندل رو فرشی - صندل دخترانه 1401

صندل پاشنه بلند شیک - صندل دخترانه 1401 صندل نگین دار - صندل دخترانه 1401

این نوع صندل ها برای ست کردن با پیراهن یا دامن از صندل های تخت مناسب ترند اما با جین های ساده و تنگ تر نیز قابل پوشیدن هستند. در کل می توان گفت که صندل های پاشنه بلند برای ست کردن با هر لباسی، از پیراهن های رنگارنگ گرفته تا سرهمی های ساده زنانه، مناسب هستند. شما می توانید از یک صندل پاشنه بلند کرم رنگ ساده و جلو باز استفاده کنید و یا اگر به
مهمانی غیررسمی تری می روید، صندل هایی با طرحی شلوغ تر و رنگی جیغ تر بپوشید.

صندل‌های مناسب کنار دریا

صندل مناسب دریا - صندل دخترانه 1401 صندل ساحلی - صندل دخترانه 1401

وقتی کنار ساحل می روید، بهتر است صندل راحت تری به پا کنید تا بتوانید به راحتی کنار دریا قدم بزنید و هم چنین پاهایتان را از شن‌های داغ محفوظ نگهدارید، صندل‌هایی که کف آن‌ها از بافت چوب پنبه است برای کنار دریا مناسب هستند. می‌توانید آن‌ها را با لباس‌های رنگارنگ مناسب ساحل دریا ست کنید.

صندل‌های مناسب لباس کوتاه مشکی

با این لباس ها، صندل‌های پاشنه بلند بنددار ایده آل هستند. البته لازم نیست با لباس مشکی، هم صندل مشکی بپوشید. هر نوع صندل رنگی به این لباس‌ها می‌آید. در این مورد هیچ محدودیتی ندارید. صندل‌های تزیین شده با بدلیجات، مخمل و یا پرزرق و برق هم مناسب هستند. حتی می‌توانید از صندل‌های گلادیاتور هم استفاده کنید و عالی به نظر بیایید.

صندل های مناسب جین

صندل طبی - صندل دخترانه 1401 صندل مدرن - صندل دخترانه 1401 دمپایی راحتی - صندل دخترانه 1401

بیشتر خانم‌ها از لباس و شلوار جین استقبال می‌کنند. لباس های جین مناسب موقعیت‌های متفاوت بسیاری هستند. انتخاب مناسب صندل نیز می‌تواند باعث شود که ظاهری بسیار عالی پیدا کنید. به همراه بلوز و یا ژاکت از جنس جین، بهتر است صندل‌های بنددار تی شکل بپوشید. اما با تیشرت جین، پوشیدن صندل‌های راحت‌تر مناسب است. به طور مثال صندل‌های تخت یا صندل‌هایی که پاشنه بسیار کوتاهی دارند، مناسب هستند.

هنگام خرید انواع صندل‌های زنانه به چه نکاتی توجه کنیم؟

پوشیدن صندل نامناسب باعث بروز آسیب هایی مانند درد در ناحیه بالشتکی پا، آسیب به قول کف پا، کمر و پشت درد، انحراف زانو، زانو درد، آسیب و درد به ساق پا، درد پاشنه، پینه و میخچه پا می شود بنابراین پیش از خریدن صندل به این نکات دقت کنید :

پوشش جلو صندل

برای جلوگیری از وارد شدن هر نوع ضربه به انگشتان پا بهتر است صندلی انتخاب کنید که جلوی صندل پوششی وجود داشته باشد . یک صندل مناسب باید از کف پا، انگشتان، پاشنه و رویه پای شما محافظت نماید.

بندهای محافظ صندل

برای حفظ تعادل پا و جلوگیری از جلو و عقب رفتن زیاد پا باید صندل به میزان کافی بندهای محافظ داشته باشد. جنس بندهای صندل باید سبب فشار آمدن به پا و ایجاد تاول در پشت پا یا انگشتان نشود.

بند محافظ در پشت پا

صندل بند دار - صندل دخترانه 1401

صندل هایی را انتخاب کنید که بند محافظ در پشت پا داشته باشد و همانطور که دنیای مد نمناک اشاره کرده است بندهای روی کفش نیز پهن و محکم باشند تا از انحراف پا به سمت راست و چپ جلوگیری گردد.

زیره صندل دخترانه 1401

زیره یا کفی صندل نباید خیلی سفت باشد و با برداشتن هر قدمی به پای شما آسیب رساند بلکه باید آن قدر نرم و انعطاف پذیر باشد تا بتواند به راحتی خم شود اما نباید آن قدر شل و نرم باشد که سبب ایجاد درد کف پا شود.

بهترین زیره صندل

زیره هایی با جنس چرم بهترین انتخاب برای کف صندل است که در عین حال که نرم و انعطاف پذیر است از پا هنگام پیاده روی و هنگام رانندگی محافظت می کند.

جنس کف صندل

جنس کف صندل باید طوری باشد که در فصل تابستان ، گرمای زمین را به پا منتقل نکرده و پا را نسوزاند. زیره های لاستیکی به دلیل اینکه در سطوح خیس لیز می خورند و سبب زمین خوردن فرد می شوند، مناسب نیستند.

اندازه صندل

در انتخاب سایز صندل طول پا و عرض، قوس و فعالیت هایی که شما انجام می دهید نقش مهمی دارد پس هنگام خرید فقط صندل را بر حسب سایز پا خرید داری نکنید و دقت کنید که چقدر در صندل احساس راحتی و سبکی می کنید.

پاشنه صندل

صندل هایی که پاشنه اش بلندتر از 3 سانتی متر باشد را نخرید زیرا سبب وارد شدن فشار به کف پا و انتقال این فشار به پنجه و انگشتان پا و سپس بیرون زدن انگشتان از ناحیه مشخص صندل شده و موجب آسیب و زخم در انگشتان پا می شود و عوارضی مانند انحراف انگشتان پا، میخچه، تاول و خمیدگی انگشتان و دردهای کمر، زانو و پاشنه پا را به وجود می آورد.

توصیه های خرید صندل تابستانی برای خانم ها و آقایان

صندل با جوراب - صندل دخترانه 1401

پوشیدن جوراب با صندل

پوشیدن جوراب با صندل سبب می شود مانعی مناسب بین پا و بندهای صندل ایجاد گردد و سبب جلوگیری از آسیب و تاول پا شده ، جوراب رطوبت و عرق پا را به خود جذب کرده و پا را خشک نگه می دارد.

صندل های لاانگشتی نخرید

در بخش با متنی کاملا پزشکی توضیح دادیم که بند صندل های لاانگشتی معمولا بین انگشت شست پا و انگشت دوم قرار می گیرد و سبب زخم شدن پا می شود در نتیجه به علت اینکه انگشتان به هم می چسبند و بین آنها عرق جمع می شود این زخم ها عفونت می کنند.

خرید صندل برای کودکان

برای کودکان صندل های سبک و مقاوم و اندازه پا بخرید و از خرید صندل های یکی دو سایز بزرگ تر خودداری کنید زیرا این کار سبب لغزیده شدن پای کودک در صندل می شود و سبب می شود که کودک نتواند به خوبی بدود یا بازی کند و احتمال پیچ خوردگی و آسیب به پای کودک وجود دارد. پوشاندن کفش ها و صندل های بزرگ به کودکان موجب بد فرم شدن پاها و اختلالات حرکتی در آن ها و ابتلا به عارضه صافی کف پا می شود.

صندل هرمس - صندل کف پا نرم

چه زمانی نباید از صندل استفاده کرد؟

 • بیماران مبتلا به دیابت بهتر است از صندل استفاده نکنند.
 • صندل ها برای قدم زدن در سطوح نرم مانند کنار ساحل، استفاده در زمان راه رفتن کنار استخر، در خانه، اتاق هتل و راه رفتن در مسافت کم هستند پس از آنها برای پیاده روی های طولانی مدت استفاده نکنید.
 • هنگام انجام ورزش نباید صندل بپوشید زیرا به پا آسیب وارد می شود.
 • در زمان رانندگی از صندل تخت نپوشید زیرا موجب وارد شدن آسیب جدی به روی پا و تاندون بین پاشنه تا انگشت می شود.
 • صندل های پلاستیکی را هر چهار ماه یک بار دور بیاندازید و به طور کلی اگر صندل شما گران قیمت نیست، بعد از شش ماه استفاده، آن را دور بیندازید.

باید و نباید هایی در مورد خرید صندل دخترانه 1401

 • هنگام خرید صندل به زیبایی و راحتی آن توجه کنید.
 • برای خرید یک صندل، مبلغ زیادی را هزینه نکنید.
 • صندل های پاشنه دار برای خانم های کوتاه قد مناسبند اما نباید پاشنه صندل بیش از 3 سانتی متر باشد.
 • هنگام استفاده از صندل به زیبایی و آراستگی پا ها و ناخن ها یتان و رعایت نکات بهداشتی اهمیت بیشتری بدهید تا صندل هایتان جلوه زیباتری پیدا کنند.
 • صندل مناسب پای شما صندلی ست که تمامِ پا را پوشش دهد و کف پا، پشت و جلوی پایتان در صندل آسان و آسوده باشد.

ضدعفونی کردن پاها را جدی بگیرید

به دلیل باز بودن فضای صندل احتمال ورود میکروب ها وجود خواهد داشت بنابراین ضدعفونی کردن پاها اهمیت زیادی خواهد داشت. همچنین به بیماران دیابتی استفاده از صندل توصیه نمی‌شود.

همچنین باید گفت که خیلی از افراد با استفاده از صندل در مواقع رانندگی راحت نیستند و ترجیح می‌دهند از آن استفاده نکنند.

صندل ساده - صندل دخترانه 1401

میزان حمایت صندل زنانه 1401

آیا صندل مقدار مناسب پشتیبانی را ارائه می‌دهد؟ بسیاری از عوامل می‌توانند در میزان پشتیبانی مورد نیاز در هنگام خرید صندل زنانه یاری‌رسان باشند. صندل‌های لاانگشتی برای استراحت در اطراف استخر و سواحل دریا، نیازی به همان مقدار پشتیبانی برای صندل‌های مورد نیاز برای استفاده روزانه ندارند.

بهتر است صندل از گودی کف پا، پنجه پا، انگشتان، مچ و پاشنه به خوبی محافظت کند. حداکثر پشتیبانی از طریق متریال صندل و میزان نرمی و انعطاف‌پذیری آن قابل سنجش است. همچنین صندل باید دارای بالشتک‌های نرم و مقاوم باشد.

یکی از بزرگترین مواردی که باید در نظر بگیرید میزان حمایت از گودی کف پا است که می‌تواند با انتخاب صندل نامناسب بسیار دردناک باشد. علاوه بر این، صندل‌های دارای بَند مچ پا پشتیبانی بیشتری را ارائه می‌دهند و به جلوگیری از حرکت بیش از حد پاها در داخل کفش جلوگیری می‌کنند.

پیشنهاد می‌شود موارد زیر را به عنوان نکات تکمیلی در مورد صندل زنانه 1401 در نظر داشته باشید

 • از پیاده‌روی طولانی با صندل بپرهیزید.
 • یادتان باشد، صندل کفش ورزشی نیست.
 • هنگام رانندگی از صندل سفت استفاده نکنید.
 • به عمر مفید صندل‌ها که عمدتا کوتاه و محدود است، توجه داشته باشید.
 • زیبایی و راحتی صندل را فراموش نکنید.
 • آراستگی پا و ناخن‌ها، جلوه‌‌ای زیبا و خوشایند به صندل و پای شما خانم‌ها می‌دهد.
 • انتخاب صندل کشی، بندی، چسبی یا سگک‌دار، به سلیقه و علاقه‌ی شما و میزان استفاده و پوشیدن آن در طول روز بستگی دارد.
 • به خاطر داشته باشید: پا قلب دوم شماست، پس در حفظ سلامتی و مراقبت از آن بی نهایت کوشا باشید.

چرا صندل بپوشیم ؟

اولین و مهم ترین دلیل برای استفاده از صندل خنک نگه داشتن پا در فصول گرم سال است. بنابراین پوشیدن صندل نه تنها به شما احساس راحتی وسبکی می دهد بلکه با خنک نگه داشتن پا و پایین آوردن دمای بدن به شما احساس بهتری را منتقل می کند. همچنین صندل ها ، تقریبا به هر استایلی به راحتی هماهنگ می شود. فصل تابستان، فصل پوشیدن لباس های رنگ روشن، جذاب، سبک و سرگرم کننده است به همین دلیل به راحتی می توانید مدل های مختلف صندل را با یکدیگر ست کنید.

علاوه برآن، تاول ها شایع ترینمعضلات ناشی از پوشیدن کفش های ناراحت و غیراستاندارد هستند و در معرض نور و هوای خشک قرار دادن آن ها، کمک به پیشرفت در روند بهبود آن ها می شود. حال آنکه، استفاده از  کفش در اثر ایجاد اصطکاک با سطح زمین بخاطر پیاده روی های طولانی به خصوص در فصل های گرم و آب و هوای مرطوب سبب افزایش عفونت های قارچی و باکتریایی در پا و بین انگشتان می شود، بنابراین استفاده از یک صندل استاندارد و مناسب برای پاهای شما می تواند به حفظ سلامت پای شما کمک کند.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید