مود ترکر به شما کمک می کند که با ثبت احساسات روزانه، حالات روحی خودتان را پیگیری کنید. با خبر دار شدن از اوضاع روحی تان میتوانید خودتان را در وضع بهتری قرار دهید و به سلامت روان تان کمک کنید. پس این مقاله را از دست ندهید.

مود ترکر چیست

مودترکر یکی از صفحات بولت ژورنال است که به شما کمک می‌کنه احساسات و حالات خودتون رو پیگیری کنید. ما از این به بعد به جای مود ترکر از عبارت پیگیری احساسات استفاده می‌کنیم.

پیگیری احساسات به شما کمک می‌کنه حواستون به سلامت روانی خودتون باشه. با این کار می‌تونید از نظر روانی، خودتون رو در وضعیت بهتری قرار بدید و اگر متوجه شدید یه جای کار می‌لنگه، اقدامی برای اون انجام بدید.

پیگیری احساسات یکی از باحال ترین صفحه های یه بولت ژورناله. صفحه ایه که شما می تونین حال و روحیه هر روزتونو داخلش ثبت کنید. مثلا برای روزهایی که خوشحالید طرح جلوی اون روز رو قرمز کنید. روزهایی که انرژی کمتری دارید، آبی کنید. روزهایی که عصبانی هستید نارنجی و … این رنگ ها قراردادی هستن و خودتون تصمیم می گیرین که برای هر حسی چه رنگی رو انتخاب کنید.

moodtracker - مود ترکر

خوبی ردیابی احساسات روزانه اینه که آخر ماه می تونید بفهمید در چه وضعیتی هستین. مثلا اگه تعداد روزهایی که عصبانی هستید زیاده، یه فکر اساسی براش بکنید. یا می‌فهمید مثلا هر بار که به محل مشخصی رفتید اون روز و روز بعدش احساس افسردگی کردید. در کل پیگیری احساسات خیلی به شناخت حال خودتون کمک می‌کنه.

اهمیت استفاده از مود ترکر

برنامه‌های ردیاب مود فقط برای ثبت احساسات نیستند و اغلب قابلیت‌های بیشتری ارائه می‌کنند. به‌کمک این برنامه‌ها می‌توانیم عواملی را ثبت کنیم که بر سلامت روان ما تأثیر دارند، مثل خواب و تغذیه و ورزش.

همچنین می‌توان تأثیر تغییراتی مثل شروع دوره‌ای درمانی یا مصرف دارویی خاص بر سلامت روان را بررسی و در کنار آن عادات بهداشت روانی مثبت مثل یادداشت روزانه یا مدیتیشن را پیگیری کرد. در ضمن این برنامک‌های تلفن همراه بر اساس گزارش‌های خلق‌و‌خوی کاربر، فعالیت‌ها و منابع موثقی برای کمک به بهبود حال او ارائه می‌کنند.

ارسال پیام‌های یادآور یکی از امکانات مفید این برنامه‌هاست. همه ما می‌دانیم که باید بیشتر بخوابیم، اما این برنامک‌های ردیاب می‌توانند با ارسال پیام یادآور زمان دقیق خوابیدن یا آماده‌شدن برای خواب را به ما یادآوری کنند.

این برنامک‌ها همچنین باعث می‌شوند گزارش دقیق‌تری از وضعیتمان به دست ما برسد؛ مثلا شاید فکر کنیم هر شب ۸ ساعت می‌خوابیم، اما برنامه ردیاب نشان بدهد که فقط ۶ ساعت در شب می‌خوابیم.

کاربرد امضای دیجیتال/ امضای دیجیتال چگونه به حفظ امنیت کمک می‌کند؟

برنامه مود ترکر چطور عمل می‌کند؟

بر اساس تحقیقات انجام‌شده، برنامک‌های مود ترکر به افراد کمک می‌کنند حالات خود را بهتر شناسایی و درک کنند. این آگاهی بر سلامت روان فرد اثر مثبت می‌گذارد. برنامک‌هایی که حاوی ابزارهای مقابله‌ای مثل بازسازی شناختی هستند، می‌توانند لحظاتی‌ که کاربر با مشکلی رو‌به‌رو می‌‌شود، رفتار تکانشگری او را کنترل کنند.

با استفاده از داده‌های برنامک‌های ردیاب می‌توان در طول جلسات سلامت روان با درمانگر ارتباط بهتری برقرار کرد. این برنامه طوری به کاربران احساس قدرت می‌دهد که تمایلشان به مراقبت از خود از همیشه بیشتر می‌شود.

بعضی از این برنامه‌ها برای پیش‌بینی خلق‌و‌خوی کاربران به علم یادگیری ماشینی روی آورده‌اند. منظور از یادگیری ماشین، فناوری ساخت سیستم‌هایی کامپیوتری است که فعالیتشان فقط بر مبنای داده‌های ورودی و کاملا خودکار است. عوامل مختلفی بر این پیش‌بینی‌ها اثر می‌گذارند، از جمله:

 • تعداد تماس‌ها و پیام‌ها؛
 • تغییر موقعیت مکانی بر اساس GPS؛
 • مقدار نور یا صدای محیط؛
 • حرکت جسمی بر اساس داده‌های ردیاب حرکتی تلفن همراه؛
 • داده‌های پارالزبانی (نحوه صحبت‌کردن شخص، زیر و بم و ریتمش)؛
 • مقدار و الگوی استفاده از برنامه‌ها.

مود ترکر چیست - مود ترکر

اثربخشی برنامه‌های مود ترکر

نتایج تحقیقاتی که درباره برنامک‌های مود ترکر با فناوری پیش‌بینی‌ انجام شده‌اند، فوق‌العاده دلگرم‌کننده است. در بسیاری از این مطالعات، حالت‌های افسردگی و غیرافسردگی با دقتی بین ۸۰ تا ۹۰درصد پیش‌بینی شدند. در پژوهشی دیگر محققان به این نتیجه رسیدند که به‌لطف حس خودکارآمدی و توانمندی بیشتر، سلامت روان شرکت‌کنندگان تا حد زیادی بهبود می‌یابد.

برای اثربخشی هرچه بیشتر این برنامه‌ها، موقع استفاده از آنها به نکات زیر توجه کنید:

با خودتان صادق باشید

احتمالا موقع ثبت داده‌ها در این برنامه، وسوسه پنهان‌کردن احساسات منفی و فقط ثبت احساسات مثبت گریبان‌گیرتان شود؛ باید تا می‌توانید صادق باشید. به خودتان که دیگر نباید دروغ بگویید!

شادی را هم ردیابی کنید

مواقعی که ناراحتیم، میل بیشتری به ثبت و ردیابی احوالات درونی خود داریم و وقتی که حالمان خوش است، معمولا مود ترکر را فراموش می‌کنیم. برای ردیابی درست حالات خود، لازم است نگاه کلی به الگوهای خلقی خود، چه خوب و چه بد، داشته باشیم. بنابراین آگاهانه تلاش کنید حس و حال خود را در موقعیت‌های مختلف ثبت کنید.

وضعیت خود را در فواصل منظم بررسی کنید

سعی کنید خلق‌و‌خوی خود را در بازه‌های زمانی منظم در طول روز یادداشت کنید تا تصویر دقیق‌تری از احوال خود به دست بیاورید. مثلا حال خود را هر روز صبح، ظهر و عصر ثبت کنید تا ببینید احساسات شما در طول زمان چطور تغییر می‌کنند. اگر احساس می‌کنید نیازی به چند بار به‌روزرسانی در روز نیست، یک بار بررسی ساده در روز می‌تواند کافی باشد.

استفاده از مود ترکر به چه کسانی توصیه می‌شود؟

هرچند این برنامه می‌تواند برای هر کسی مفید باشد، کسانی که دچار اختلالات خلقی مثل اختلال افسردگی عمده (Major Depression) یا اختلالات دوقطبی (Bipolar Disorders) هستند، از ردیابی نوسانات خلق‌و‌خو و سایر عوامل مرتبط بیشتر سود می‌برند. مود ترکر می‌تواند به آنها کمک کند الگوها و محرک‌های خود را شناسایی کنند. همچنین داده‌های بیشتری در اختیار آنان قرار می‌دهد تا با درمانگر خود به اشتراک بگذارند.

بر اساس مطالعات انجام‌شده، برنامه‌هایی که ترفند‌ها و ابزارهای رفتاردرمانی شناختی (CBT) را آموزش می‌دهند، از برنامه‌هایی که صرفا علائم فرد را ثبت می‌کنند اثر بیشتری بر کاهش علائم اختلالات دارند.

خطای صفحه مرگ آبی ویندوز 10 چیست و چگونه برطرف می شود ؟

موقع خرید مود ترکر دنبال چه ویژگی‌هایی باشیم؟

ما در نهایت برنامه‌ای را انتخاب می‌کنیم که مناسب بودجه و ترجیحاتمان باشد، اما ویژگی‌های دیگری هم هستند که توجه به آنها خالی از لطف نیست از جمله:

به‌روزرسانی راحت مود ترکر

دنبال ردیابی باشید که به‌روزرسانی آن آسان باشد، یعنی بتوان به‌سرعت به اطلاعات آن دسترسی داشت و بدون هیچ دردسری آن را به‌روز‌ کرد. بگذارید خیالتان را راحت کنیم؛ برنامه‌ای که استفاده از آن سخت باشد، خواه‌ناخواه مدتی بعد کنار گذاشته می‌شود و این یعنی هدف اصلی که ردیابی خلق‌و‌خو بود محقق نخواهد شد.

بهترین برنامه مود ترکر - مود ترکر

امکان شخصی‌سازی مود ترکر

منظور از شخصی‌سازی وجود فضایی برای یادداشت‌کردن است. نوشتن عواملی که نقش مهمی در ایجاد خلق‌و‌خویی خاص داشته‌اند یا حتی نوشتن احساسات درهمی که در لحظه‌ای خاص به ذهن هجوم می‌آورند. بنابراین قابلیت شخصی‌سازی از ویژگی‌های مهمی است که باید موقع انتخاب مود ترکر به آن توجه کرد.

داشتن حداکثر امکانات ردیابی و حداقل قیمت

در این برنامه‌ها صرفا ثبت خلق‌و‌خو و احوالات لحظه‌ای کافی نیست، بلکه یادداشت‌کردن عوامل خارجی که بر احساسات فرد اثر می‌گذارند هم ضروری است. دنبال ردیابی باشید که بتوان اطلاعات مربوط به خواب، رژیم غذایی، ورزش، داروها و دوره‌های درمانی را در آن وارد کرد.

برنامه‌های رایگان معمولا تمام امکانات و قابلیت‌های برنامه‌های پولی را پوشش نمی‌دهند. از طرفی بعضی از برنامه‌های گران هم ارزش مبلغ پرداختی را ندارند. بنابراین قیمت را در نظر بگیرید و قبل از خرید نسخه پولی، دنبال نسخه آزمایشی رایگان باشید.

چند نکته قبل استفاده از مود ترکر

به‌رغم شمار بسیار زیاد برنامه‌های ردیاب احوالات و سلامت روان، اثربخشی بسیاری از این برنامه‌ها از نظر علم بالینی اثبات نشده است و حتی برخی از آنها اثرات مخربی داشته‌اند.

این برنامه‌های ردیاب هرگز نباید جایگزین درمان یا صحبت با متخصصان سلامت روان شوند. به هر حال اگر در حال حاضر از این برنامه‌ها استفاده می‌کنید، باید بدانید که این برنامه شاید نتواند بهترین شیوه‌های ممکن برای فرضا رفتاردرمانی شناختی را در اختیارتان قرار دهد.

بهترین برنامه‌های مود ترکر کدام‌اند؟

برنامه مود ترکر یکی از محبوب‌ترین دسته‌بندی‌ها در فروشگاه‌های برنامه است و با جست‌و‌جویی ساده گزینه‌های متعددی پیش رویتان قرار می‌گیرد. اگر گوشی هوشمند ندارید یا نمی‌خواهید برنامه‌ای دانلود کنید، ردیاب‌های مبتنی بر وب مثل MoodTracker و MoodPanda گزینه‌های بهتری برای شما هستند.

اپلیکیشن مود ترکر Moodfit

سیستم‌عامل: iOS و اندروید
حالت‌های ردیابی‌شده: استرس، اضطراب، افسردگی
قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای

چرا مود ترکر Moodfit را انتخاب کنیم؟

مود ترکر Moodfit تعداد زیادی ابزار خودمراقبتی دارد. کاربر در قدم اول هدفی برای خود تعیین می‌کند و بعد ردیابی خلق‌و‌خو، کاهش اضطراب، افسردگی و استرس و بهبود سلامت روان خود را به ابزارهای این برنامه می‌سپارد. فرد با ثبت احوال خود و فعالیت‌های روزمره مثل خواب، تغذیه و ورزش، به‌خوبی از تأثیر این عوامل بر خلق‌و‌خوی خود آگاه می‌شود. کمکی که کاربران برای مقابله با استرس و آرامش احتیاج دارند، در بخش جذاب ذهن‌آگاهی و تمرینات تنفسی به آنان ارائه می‌شود.

مزایا و معایب مود ترکر Moodfit

مزایا:
 • تعیین اهداف و ردیابی فعالیت؛
 • یادداشت خلق‌و‌خو و احساس قدردانی؛
 • بخش مراقبه و تمرینات تنفسی؛
 • امکان ردیابی وضع خواب، تغذیه و داروها.
معایب:
 • پرداخت هزینه اضافه برای برخورداری از مزایای ویژه؛
 • نداشتن بعضی از امکانات لازم برای افراد کم‌توان.

برنامه مود ترکر Worry Watch

سیستم‌عامل: iOS
حالت‌های ردیابی‌شده: استرس، اضطراب، افسردگی
قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
برنامه مود ترکر - مود ترکر

چرا مود ترکر Worry Watch را انتخاب کنیم؟

این اپلیکیشن مود ترکر ابزاری برای مهار اضطراب است که درک دقیقی از الگوهای فکری فرد ارائه می‌دهد. در این برنامه، افکار اضطرابی با جزئیات کامل ترسیم می‌شوند و کاربر می‌تواند رفتار غیرمنطقی خود را با نمودارها و آمارهای بصری بررسی کند و در نهایت به بی‌اساس‌بودن نگرانی‌هایش پی ببرد.

بهترین برنامه ادیت فیلم حرفه ای برای گوشی های اندروید و آیفون

مزایا و معایب مود ترکر Worry Watch

مزایا:
 • ثبت و ردیابی اضطراب؛
 • نمودارها و آمار بصری دقیق؛
 • جملات تأکیدی و یادآورهای مثبت؛
 • محدودیت دسترسی با تنظیم رمز عبور؛
 • امکان دانلود گزارش‌های برنامه.
معایب:
 • برای سیستم‌عامل اندروید ارائه نشده‌ است؛
 • ممکن است کارکردن با آن کمی مشکل باشد.

برنامه ردیاب احوال MoodTools

سیستم‌عامل: iOS و اندروید
حالت‌های ردیابی‌شده: افسردگی، اضطراب، اضطراب پس از سانحه (PTSD) و اختلال دوقطبی
قیمت:
 رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای

چرا مود ترکر MoodTools را انتخاب کنیم؟

هدف این اپلیکیشن ردیابی، شناسایی و رفع الگوهای فکری منفی است. این برنامه مخصوص مبارزه با افسردگی طراحی شده است و می‌تواند تا حدی به مقابله با اضطراب، استرس و اختلال اضطراب پس از سانحه هم کمک کند. در این اپلیکیشن مود ترکر بخشی هم برای مدیتیشن و ویدئوهای درمانی طراحی شده است تا کاربر با ثبت احوال خود قبل و بعد استفاده از این بخش‌ها، بفهمد چه رفتارهایی به بهبود سلامت روان او بیشتر کمک می‌کنند.

مزایا و معایب مود ترکر MoodTools

مزایا:
 • رابط کاربری ساده؛
 • حجم زیادی از اطلاعات؛
 • پیگیری علائم با پرسشنامه افسردگی؛
 • طرح ایمنی برای جلوگیری از خودکشی.
معایب:
 • بیش از حد متنی‌بودن برای برخی از کاربران؛
 • فاقد عناصر بصری و تعاملی؛
 • نبود منبع برای برخی از اطلاعات.

اپلیکیشن مود ترکر PTSD Coach

سیستم‌عامل: iOS و اندروید
حالت‌های ردیابی‌شده: اضطراب پس از سانحه
قیمت: رایگان
کاربرد مود ترکر - مود ترکر

چرا مود ترکر PTSD Coach را انتخاب کنیم؟

اپلیکیشن مود ترکر PTSD Coach مخصوص مجروحان جنگی و نظامیان مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه طراحی شده است، اما همه افراد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراقبت‌های حرفه‌ای، خودارزیابی، بازخورد شخصی و مهار علائم PTSD از این برنامه رایگان استفاده کنند.

مزایا و معایب مود ترکر PTSD Coach

مزایا:
 • دسترسی رایگان به تمام امکانات برنامه بدون نیاز به پرداخت درون‌برنامه‌ای؛
 • طرح ایمنی برای پیشگیری از خودکشی؛
 • امکان شخصی‌سازی ابزارها.
معایب:
 • طراحی‌شده برای نظامیان.

اپلیکیشن مود ترکر eMoods Bipolar Mood Tracker

سیستم‌عامل: iOS، اندروید، وب
حالت‌های ردیابی‌شده: اختلال دوقطبی، اضطراب، افسردگی
قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای

چرا مود ترکر eMoods را انتخاب کنیم؟

این برنامه در اصل با هدف ثبت، گزارش و مهار علائم اختلالات دوقطبی ساخته شده است، اما علائم سایر اختلالات خلقی مثل افسردگی و اضطراب را هم شناسایی می‌کند. این برنامه همه اطلاعات ممکن را ردیابی و ثبت می‌کند، از بهترین و بدترین حالات روز گرفته تا علائم روزانه، میزان تحریک‌پذیری و خواب روزانه. جذاب‌ترین بخش برنامه طرح ایمنی جلوگیری از خودکشی است که با فهرست‌کردن علائم هشداردهنده و محرک‌های خودکشی، مجموعه‌ای از راهبردهای مقابله‌ای در اختیار کاربر می‌گذارد.

مزایا و معایب مود ترکر eMoods

مزایا:
 • رابط کاربری ساده؛
 • یادآوری مصرف داروها و شاخص‌های تغییرات؛
 • طرح ایمنی برای علائم هشداردهنده، محرک‌ها و نیاز به پشتیبانی؛
 • گزارش‌های خلاصه قابل‌اشتراک‌گذاری.
معایب:
 • دسترسی به نسخه کامل برنامه فقط با خرید اشتراک امکان‌پذیر است.

اپلیکیشن ردیاب احوال MoodKit

سیستم‌عامل: iOS
حالت‌های ردیابی‌شده: استرس، اضطراب، افسردگی
قیمت: اشتراک ماهانه ۴٫۹۹ دلار
رنگ آمیزی بزرگسالان - مود ترکر

چرا مود ترکر MoodKit را انتخاب کنیم؟

این اپلیکیشن مود ترکر مقرون‌به‌صرفه بر اساس اصول رفتاردرمانی شناختی، ابزارهایی برای مدیریت استرس ارائه می‌کند و حاوی بیش از ۲۰۰ فعالیت متنوع برای بهبود خلق‌و‌خوست. اگر مشتاق مدیریت و اصلاح افکار و احساسات منفی موقعیتی خاص هستید، به‌کمک ابزارهای این اپلیکیشن می‌توانید الگوهای منفی را شناسایی کنید، طرز تفکر خود را تغییر دهید و احساسات خود را مهار کنید.

بلاک چین چیست ؟ همه چیز در باره بلاک چین که باید بدانید !

مزایا و معایب مود ترکر MoodKit

مزایا:
 • ابزارهای مدیریت استرس و اضطراب مبتنی بر رفتاردرمانی شناختی (CBT)؛
 • نمودارهای خلقی با نماهای روزانه، هفتگی و ماهانه؛
 • ثبت احوال، فعالیت‌ها یا مشاهدات در بخش یادداشت‌ها؛
 • حفاظت از یادداشت‌ها با کلمه عبور.
معایب:
 • برای سیستم‌عامل اندروید ارائه نشده است.
 • فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

اپلیکیشن مود ترکر MindShift CBT

سیستم‌عامل: iOS و اندروید
حالت‌های ردیابی‌شده: اضطراب، استرس، وحشت (پَنیک)
قیمت: رایگان

چرا مود ترکر MindShift CBT را انتخاب کنیم؟

این برنامه با تجهیز کاربران به راهبرد‌های مبتنی بر رفتاردرمانی شناختی و ابزارهای خودیاری، روش‌هایی مؤثر برای تفکر و آرام‌سازی ارائه می‌کند. این اپلیکیشن مود ترکر کاربر را تشویق می‌کند فعالانه برای مهار اضطراب تلاش کند.

مزایا و معایب مود ترکر MindShift CBT

مزایا:
 • رابط کاربری جذاب و ساده؛
 • ابزارهای مبتنی بر رفتاردرمانی شناختی؛
 • دسترسی به موسیقی مدیتیشن.
معایب:
 • به‌تازگی به‌روز‌ نشده است.
 • دفعات دسترسی روزانه به یادداشت‌ها و نمودارها محدود است.

رنگ آمیزی برای اعصاب - مود ترکر

برنامه مود ترکر Daylio

سیستم‌عامل: iOS و اندروید
حالت‌های ردیابی‌شده: اضطراب، افسردگی، استرس
قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای

چرا مود ترکر Daylio را انتخاب کنیم؟

هیچ‌یک از راهکارهای بهبود سلامت روان مناسب همه افراد نیستند. در برنامه مود ترکر Daylio می‌توانیم با شخصی‌سازی ابزارها و فعالیت‌های ردیابی، برنامه را به نیازها و انتظارات خود نزدیک‌تر کنیم.

مزایا و معایب مود ترکر Daylio

مزایا:
 • امکان شخصی‌سازی ابزارها، اعلان‌ها و یادآورها؛
 • رابط کاربری جذاب و ساده؛
 • حفاظت با کلمه عبور.
معایب:
 • دسترسی به نسخه کامل برنامه فقط با خرید اشتراک امکان‌پذیر است.

اپلیکیشن مود ترکر LIFE Intelligence

سیستم‌عامل: iOS و اندروید
حالت‌های ردیابی‌شده: اضطراب و استرس
قیمت: اشتراک ماهانه ۹٫۹۹ دلار (برخی از ویژگی‌های برنامه کاملا رایگان هستند)

چرا مود ترکر LIFE Intelligence را انتخاب کنیم؟

این اپلیکیشن مود ترکر فعالیت‌ها و اطلاعات مبتنی بر رفتاردرمانی شناختی دارد و با استناد به منابع معتبر و حرفه‌ای، تمام انتظارات کاربران و متخصصان سلامت روان را برآورده می‌کند.

مزایا و معایب مود ترکر LIFE Intelligence

مزایا:
 • صدها درس آموزنده برای زندگی بهتر که همگی منابع علمی معتبر دارند؛
 • دسترسی رایگان به بسیاری از ابزارها و ویژگی‌های برنامه؛
 • امکان تعیین اهداف، عادات و ارزش‌ها؛
 • تقویت تاب‌آوری ذهنی و خودآگاهی.
معایب:
 • دسترسی به تمام امکانات برنامه فقط با خرید اشتراک امکان‌پذیر است.

برنامه مود ترکر MindDoc

سیستم‌عامل: iOS و اندروید
حالت‌های ردیابی‌شده: افسردگی، اضطراب، بی‌خوابی و اختلالات خوردن
قیمت: اشتراک ماهانه ۴٫۴۹ دلار

چرا مود ترکر MindDoc را انتخاب کنیم؟

مود ترکر MindDoc برای کمک به تمرکز حواس، حفظ اعتماد‌به‌نفس و مقابله با بیماری همه‌گیر کووید ۱۹ طراحی شده است و با طرح پرسش طی ۲ هفته، گزارشی از وضعیت فرد تهیه می‌کند. در این گزارش اطلاعاتی درباره تشخیص، توضیح و درمان افسردگی و آمار کلی خلق‌و‌خوی فرد مشاهده می‌شود.

مزایا و معایب مود ترکر MindDoc

مزایا:
 • نظارت مداوم بر نشانه‌های اختلالات روانی؛
 • ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه تشخیص، توضیح و درمان افسردگی؛
 • طرح پرسش قبل از شروع تمرینات برای بهبود ذهن‌آگاهی و اعتماد‌به‌نفس؛
 • ارائه ارزیابی کلی از سلامت عاطفی عمومی بعد از ۱۴ روز.
معایب:
 • دسترسی به تمام امکانات برنامه فقط با خرید اشتراک امکان‌پذیر است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید